601 79 89 19 info@cointech.pl lub info@vendpay.pl

Terminal VendPay OTI

VendPay VendPay Terminal VendPay OTI
Terminal VendPay OTI

VendPay

Terminal VendPay OTI

Posted By admin

Specjalna konstrukcja i zabezpieczenia umożliwiają instalację na zewnątrz budynków oraz w miejscach o dużym zapyleniu i wilgoci. Hale dworcowe, fabryczne,obiekty sportowe,stadiony,lotniska. VendPay zapewnia obsługę płatniczą w każdych warunkach.

Czytnik kart płatniczych montujemy w automacie sprzedającym i podłączamy do protokołu MDB. Podłączenie to polega na wpięciu wtyczki od wyrzutnika do gniazda czytnika i następnie przewodem z czytnika do płyty głównej automatu. Następnie podłączamy modem do czytnika i gotowe. nie musimy w żaden dodatkowy sposób konfigurować automatu.Tutaj sprawdzi się każdy wrzutnik MDB. Zgodne urządzenia to  Mars CF560, Mars CF690, Coinco Global 1, Coinco Global 2, NRI G40 i G46, Paytec, Comestero RR6HD, Coinco Guardian 600 Xl, ICT CC6100, MEI CF6000, MEI CF7400, MEI CF7900, MEI CF8200/8250, MEI CF8500/8550 oraz inne zgodne z protokołem MDB. W przypadku wątpliwości prosimy o kontakt. Wykonamy testy na zgodność z systemem VendPay.

Jeżeli automat vendingowy obsługuje tylko protokół Executiv to wystarczy podłączyć czytnika kart do dodatkowego złącza MDB wychodzącego z wrzutnika. Wrzutniki executiv które mają dodatkowe złącze MDB to : MEI CF7000/7900 , ICT CC6100, Comestero R6HD PRO, Coinnco Guardian 6000 XL, Currenza C2, oraz niektóre wrzutniki Coinco Global 2.

Czytnik systemu VendPay współpracuje z innymi elementami systemu płatności już pracującymi w automacie takimi jak akceptor banknotów lub czytnik kart Mifare.

Terminale VendPay OTI z powodzeniem są instalowane na myjniach bezdotykowych. Mogą pracować w systema PULS,  BINARNY PUSL, MDB.

Stosunkowo łatwa integracja z innymi urządzeniami do automatycznej samoobsługowej sprzedaży towarów i usług.

W razie wątpliwości prosimy o kontakt. Postaramy się pomóc we właściwym skonfigurowaniu całego systemu płatniczego. nasi dystrybutorzy i sprzedawcy mają wieloletnie doświadczenie w serwisowaniu i zarządzaniu systemami i urządzeniami płatniczymi w automatach vendingowych.

Written by admin

Comments are closed.

Firma ES Cointech Electronic jest oficjalnym dystrybutorem terminali samoobsługowych UNO 8 produkcji OTI Europa na terenie Polski.