601 79 89 19 info@cointech.pl lub info@vendpay.pl

Finanse z VendPay

VendPay VendPay Finanse z VendPay
Finanse z VendPay

VendPay

Finanse z VendPay

Posted By admin

Polski operator obsługujący rozliczenia transakcji realizowanych terminalem VendPay zapewnia wpływ środków na konto operatora w ciągu 48 godzin.

Stała opłata abonamentowa i najniższa prowizja dostosowana do mikro płatności to VendPay.

Stosowanie szybkich płatności zbliżeniowymi kartami bankowymi ma wtedy sens gdy pieniądze trafią na nasze konto najszybciej jak to tylko możliwe.

Tradycyjna forma rozliczeń wymaga kilku dni aby utarg z automatu trafił na nasze konto. Dojazd do automatu , opróżnienie kasety, przeliczenie, posegregowanie, zapakowanie do worków, dostarczenie do banku…

Do tego niejednokrotnie opłata za przyjecie gotówki i straty spowodowane fałszywymi monetami.

Można inaczej. Klienci płacą zbliżeniową bankową kartą płatniczą. Nie są ograniczani brakiem drobnych lub problemami akceptacji ze strony wrzutnika. Komunikat ” wrzuć odliczoną kwotę” ich nie dotyczy.

System VendPay jest zdecydowanie najszybszym sposobem aby pieniądze z automatu trafiły na konto operatora vendingowego. Utarg trafia na konto już następnego dnia i te pieniądze mogą ponownie wrócić do pracy dla korzyści operatora. Polski agent rozliczeniowy nie tylko bezzwłocznie przekazuje środki na konto operatora vendingowego ale także dodatkowo nie obciąża Państwa środków opłatami związanymi z przewalutowaniem. Nie występuje ryzyko kursów walutowych.

Nie bez znaczenia jest także o wiele niższe obciążenie miesięczne związane z utrzymaniem terminala płatniczego. Prowizja od transakcji nie ma charakteru haraczu lecz jest zarobkiem za wykonaną pracę dla Państwa.

Bezpieczeństwo transakcji jest podstawowym wymogiem, który należy spełnić aby organizacje Mastercard i VISA dokonały certyfikacji urządzeń.

Opłata za utrzymanie oraz prowizja od transakcji jest taka sama i na tym samym poziomie dla każdego użytkownika systemu VendPay bez względu na ilość zainstalowanych terminali płatniczych.

Wszelkich rozliczeń finansowych dokonują Państwo bezpośrednio z agentem rozliczeniowych bez żadnych pośredników i ponoszenia dodatkowych kosztów związanych z eksploatacją systemu VendPay.

Zasada jest bardzo prosta. My dostarczamy system VendPay a operator vendingowy rozlicza się z agentem rozliczeniowym.

Jeżeli zarabiać to zarabiać dobrze i z sensem. Najsensowniejszym rozwiązaniem dla płatności zbliżeniowymi  kartami płatniczymi jest system VendPay.

 

Written by admin

Comments are closed.

Firma ES Cointech Electronic jest oficjalnym dystrybutorem terminali samoobsługowych UNO 8 produkcji OTI Europa na terenie Polski.